20:45 | - | Fermana- : -Rimini |
12:00 | - | Celta-3- : -Arteixo |
17:00 | - | Barbadas- : -Alondras |
17:00 | - | CSD Arzua- : -UD Somozas |
12:00 | - | Toledo- : -Calvo Sotelo |
12:00 | - | Azuqueca- : -CD Torrijos |
12:00 | Susp. | Gijon IndustrialSusp.Condal |
12:00 | - | CD Lealtad- : -Urraca |
12:00 | - | Luarca- : -Colunga |
12:30 | - | Ceares- : -L'Entregu CF |
17:15 | - | Praviano- : -CD Tuilla |
17:15 | - | Llanes- : -Real Titanico |
00:00 | Susp. | CD NavalSusp.CD Tropezón |
17:00 | - | CD Bezana- : -UD Sámano |
11:30 | - | Portugalete- : -Padura |
11:30 | - | Basconia- : -SCD Durango |
11:30 | - | SD Beasain- : -Touring |
10:30 | 30' | CD Canillas0 : 1CD Leganes II |
12:00 | - | Cartaya- : -CD Utrera |
11:30 | - | Collerense- : -Poblense |
16:00 | - | Mercadal- : -CD Manacor |
11:00 | 1' | Beti Onak0 : 0Txantrea |
11:30 | - | Alesves- : -CD Ardoi |
12:00 | - | Tedeon- : -Racing Rioja |
11:00 | - | Calamocha- : -CD Binéfar |
11:00 | 1' | SD Huesca II0 : 0SD Borja |
12:00 | - | CD Belchite- : -Ejea |
16:30 | - | CD Ebro- : -Utrillas |
16:30 | - | CDJ Tamarite- : -Fuentes |
16:30 | - | CD Caspe- : -Carinena |
17:00 | - | UD Fraga- : -CF Illueca |
19:30 | - | HEBC- : -USC Paloma |
11:30 | - | HJK Helsinki- : -TPS |
12:00 | - | Ørn-Horten- : -Askollen |
14:00 | - | Besiktas- : -Karagumruk |
15:30 | - | Dugopolje- : -NK Dubrava |
00:30 | - | Penarol- : -Torque |
02:00 | Term. | Real Monarchs2 : 1Minnesota II |
16:00 | - | Coton Sport- : -Colombe |
19:00 | - | SV Kematen- : -SV Telfs |
21:00 | - | Dikhil- : -ASAS |
01:30 | Term. | CRB Maceio2 : 0Altos |
01:30 | Term. | EC Vitória3 : 0Treze FC |
01:30 | Term. | Botafogo PB4 : 0EC Bahia |
01:30 | Term. | Ceará SC2 : 1Itabaiana |
01:30 | Term. | River AC0 : 1ABC Natal |
01:30 | Term. | América RN1 : 0Nautico PE |
01:30 | Term. | Maranhão3 : 2Fortaleza |
01:30 | Term. | Sport Recife3 : 0Juazeirense |
00:30 | Term. | FC Santos3 : 1RB Bragantino |
00:00 | Term. | Santos Macapa1 : 3EC Macapa |
00:00 | Term. | Atletico PR1 : 0Operário Ferroviário |
19:00 | - | Globo FC- : -Baraúnas |
00:00 | Term. | Aguia de Maraba1 : 1Paysandu |
01:30 | Term. | Santa Tecla3 : 1Dragon |
02:30 | Term. | Isidro Metapán0 : 3Alianza |
03:00 | Term. | Antigua GFC3 : 0CSD Comunicaciones |
18:00 | - | Zacapa- : -Xelaju MC |
01:10 | Term. | Morvant Caledonia1 : 1Defence Force FC |
02:05 | Term. | Leones Negros2 : 4CA La Paz |
01:30 | Term. | Sportivo Trinidense0 : 1Sportivo Luqueno |
19:45 | - | Al Baten- : -Hajer |
20:00 | - | Al Orubah- : -Jeddah |
14:00 | - | Lushnja- : -FK Vora |
17:00 | - | Watanga- : -BEA Mountain |
13:00 | - | Greve- : -AB Tarnby |
14:00 | - | B 1909- : -OKS |
13:00 | - | VRI- : -Viby IF |
13:00 | - | Hellerup IK- : -FA 2000 |
13:00 | - | Avarta- : -Ishoj IF |
19:30 | - | Sion II- : -FC Naters |
20:00 | - | Thun II- : -FC Muri |
20:15 | - | Rotkreuz- : -FC Koniz |
20:00 | - | YF Juventus- : -Gossau |
20:00 | - | Tuggen- : -FC Balzers |
20:15 | - | FC Uzwil- : -FC Linth |
19:45 | - | Buri- : -Al Tadamun Buri |
14:30 | - | Asti- : -Derthona FBC |
14:30 | - | Vado FC- : -Chisola |
14:30 | - | Tivoli- : -Roma City |