18:00 | Fin pen. | Angleterre6 : 4Suisse |
21:00 | Term. | Pays-Bas2 : 1Turquie |
03:00 | Fin pen. | Venezuela4 : 5Canada |
13:00 | Term. | Tianjin Tigers2 : 2Changchun Yatai |
13:35 | Term. | Shanghai Shenhua6 : 0Shandong Taishan |
10:00 | Term. | Csepel0 : 2Dorogi FC |
10:00 | Term. | Kecskemeti TE II3 : 2Kelen |
10:00 | Term. | Mezokovesd SE5 : 0Tiszafuredi VSE |
10:00 | Term. | Ferencvaros II3 : 2Bicskei |
10:00 | Term. | Szentlorinc SE6 : 1Pecsi MFC |
10:00 | Term. | Penzugyor3 : 1Dunaharaszti MTK |
10:00 | Term. | ESMTK1 : 0III. Kerületi TUE |
10:00 | Term. | Puskas FC II2 : 0FC Dabas |
10:00 | Term. | Mosonmagyaróvári1 : 2Komarom |
10:00 | Term. | Slavia Prague II1 : 2Príbram |
10:00 | Term. | Szekszardi FC2 : 1Majosi |
10:00 | Term. | Marek Dupnitsa0 : 2Slavia Sofia |
10:30 | Term. | Chrobry Glogow0 : 1Miedz Legnica |
10:30 | Term. | Kaposvari Rakoczi3 : 2Kozarmisleny SE |
10:30 | Term. | HNK Gorica1 : 0FC Hebar Pazardzhik |
10:30 | Term. | Slavia TU Kosice3 : 1Vranov nad Toplou |
10:30 | Term. | SW Bregenz1 : 2SCR Altach |
10:30 | Term. | Ujpest FC3 : 4Vasas Budapest |
10:30 | Term. | Papai Perutz1 : 5VLS Veszprem |
10:30 | Term. | Prostejov4 : 0FC Zlinsko |
10:30 | Term. | FC Lendorf7 : 0SV Rothenthurn |
10:30 | Term. | Dunajska Streda1 : 4MFK Vyškov |
10:30 | Term. | Lokomotiv Plovdiv4 : 0Pirin Blagoevgrad |
10:30 | Term. | Torpedo Moscou2 : 2Alania Vladikavkaz |
10:30 | Term. | Wisla Plock2 : 0Unia Skierniewice |
11:00 | Term. | Erdi2 : 2Budaorsi SC |
11:00 | Term. | Pogoń Siedlce2 : 3MKS Polonia Warszawa |
11:00 | Term. | Ludwigsfelde0 : 3BFC Viktoria Berlin |
11:00 | Term. | Putnok3 : 0Cigand SE |
11:00 | Term. | Tiszakecske FC1 : 4Békéscsaba |
11:00 | Term. | Kisvárda FC1 : 1Tatran Presov |
11:00 | Term. | KKS Kalisz2 : 2GKS Belchatów |
11:00 | Term. | SC Brühl1 : 5FC Wil |
11:00 | Term. | Martfui LSE0 : 3Hódmezővásárhelyi FC |
11:00 | Term. | Tiszaföldvár SE2 : 3Karcagi |
11:00 | Term. | Podbrezova5 : 2Zbrojovka Brno |
11:00 | Term. | Gyirmot1 : 0Slovan Bratislava B |
11:00 | Term. | Mladá Boleslav2 : 1FC Vysocina Jihlava |
11:00 | Term. | Spisska Nova Ves0 : 1Liptovský Mikuláš |
11:00 | Term. | Hradec Kralové2 : 0Sparta Prague II |
11:00 | Term. | Sigma Olomouc2 : 0MSK Zilina |
11:00 | Term. | LKS Lodz3 : 1Stal Mielec |
11:00 | Term. | Slaven Belupo0 : 0Kecskeméti TE |
11:00 | Term. | Widzew Lodz2 : 1Banik Ostrava |
11:00 | Term. | Bonyhad Volgyseg0 : 0PTE-PEAC |
11:00 | Term. | Puszcza Niepolomice1 : 1Polonia Bytom |
11:00 | Term. | Zaglebie Lubin II2 : 3KS Polkowice |
11:00 | Term. | Liefering5 : 1SK Bischofshofen |
11:00 | Term. | Aqvital FC Csakvar1 : 0Monori SE |
11:00 | Term. | MFK Chrudim0 : 2Dukla Prague |
11:00 | Term. | Paks II0 : 0Ivancsa |
11:00 | Term. | SK Lisen2 : 2MFK Skalica |
11:00 | Term. | Monaco0 : 1Servette FC |
11:00 | Term. | Banska Bystrica1 : 1Zlate Moravce |
11:00 | Term. | FK Púchov5 : 0SK HS Kromeriz |
11:00 | Term. | Graffin Vlašim2 : 3FC MAS Táborsko |
11:00 | Term. | Gyori ETO FC3 : 0Budapest Honvéd |
11:00 | Term. | GKS Katowice2 : 0Odra Opole |
11:00 | Term. | Casa Pia0 : 0Caldas SC |
11:00 | Term. | FC Petrzalka1 : 3Sigma Olomouc B |
11:00 | Term. | Korona Kielce6 : 1Gornik Leczna |
11:00 | Term. | Vitória Guimarães2 : 1Trofense |
11:00 | Term. | Tatabanya FC2 : 1Soroksar |
11:00 | Term. | Olimpija Ljubljana3 : 1Slovácko |
11:00 | Term. | Warta Poznan1 : 2Baník Ostrava II |
11:00 | Term. | Neuchâtel Xamax1 : 0Delemont |
11:30 | Term. | Rio Ave15 : 1Selecao Concelhia |
12:00 | Term. | Heider SV4 : 4HEBC |
12:00 | Term. | SC Paderborn II2 : 4Hanovre 96 II |
12:00 | Term. | De Treffers2 : 2De Graafschap |
12:00 | Term. | Zawisza Bydgoszcz0 : 2GKS Wikielec |
12:00 | Term. | KRC Genk3 : 3Sporting Charleroi |
12:00 | Term. | SC Telstar0 : 0ADO'20 |
12:00 | Term. | Watford FC0 : 2Reading |
13:00 | - | FC Helsingor- : -HB Køge |
13:00 | Term. | Fortuna Sittard5 : 2Helmond Sport |
13:00 | Term. | Vejle BK3 : 0FC Fredericia |
13:00 | Term. | MSV Duisbourg0 : 0FC Volendam |
13:00 | Term. | Eintracht Mahlsdorf2 : 4FSV Luckenwalde |
13:00 | Term. | SV Wehen Wiesbaden4 : 0RW Walldorf |
13:00 | Term. | Naestved BK0 : 1Hillerod |
13:00 | Term. | SG Dynamo Dresden1 : 2KSV Hessen Kassel |
13:00 | Term. | TSV Hartberg2 : 3SV Lafnitz |
13:00 | Term. | OB Odense1 : 3AaB Aalborg |
13:00 | Term. | Lyngby BK0 : 4Hvidovre IF |
13:00 | Term. | RKC Waalwijk2 : 3Den Bosch |
13:30 | Term. | Legia Varsovie1 : 1Lechia Gdansk |
13:30 | Term. | Guiseley0 : 7Huddersfield Town |
13:30 | Term. | Katwijk3 : 3Jong AZ Alkmaar |
13:30 | Term. | Olimpia Elblag1 : 1LKS Lomza |
14:00 | Term. | Bracknell Town3 : 3Hemel Hempstead Town |
14:00 | Term. | Chatham Town0 : 0Grays Athletic |
14:00 | Term. | FC Giessen5 : 2SV Gonsenheim |
14:00 | Term. | Poole Town0 : 2Dorking Wanderers |
14:00 | Term. | Colne FC0 : 1Altrincham |
14:00 | Term. | TUS Bersenbrück1 : 1VfL Osnabrück |
14:00 | Term. | FC Düren2 : 1Bonner SC |
14:00 | Term. | BFC Dynamo3 : 0SV Lichtenberg |
14:00 | Term. | Highworth Town FC1 : 3Chippenham Town |
14:00 | Term. | 1960 Hanau1 : 5Kickers Offenbach |
14:00 | Term. | Corinthian FC3 : 7Tonbridge Angels |
14:00 | Term. | SV Wacker Burghausen1 : 1FSV Zwickau |
14:00 | Term. | Hallescher FC2 : 1Alemannia Aachen |
14:00 | Term. | Stranraer1 : 0Portadown |
14:00 | Term. | Cercle Bruges3 : 2AEK Larnaca |
14:00 | Term. | Bayern Alzenau4 : 1Walluf |
14:00 | Term. | FC Ingolstadt1 : 1VFB Eichstatt |
14:00 | Term. | Utrecht2 : 2Silkeborg IF |
14:00 | Term. | DSC Arminia Bielefeld4 : 0FC Bocholt |
14:00 | Term. | Cove Rangers1 : 0Inverurie Loco Works |
14:00 | Term. | Hanovre 962 : 1SC Verl |
14:00 | Term. | FC Erzgebirge Aue5 : 0Glenavon |
14:00 | Term. | Motor Lublin0 : 3Znicz Pruszków |
14:00 | Term. | Ilkeston Town1 : 3Hallam FC |
14:00 | Term. | Lech Poznan1 : 1Dundee FC |
14:00 | Term. | Chester FC2 : 3Stockport County |
14:00 | - | FC Porto- : -Varzim |
14:00 | Term. | Sheppey United1 : 2Folkestone Invicta |
14:00 | Term. | SV Rödinghausen4 : 1Werder Brême II |
14:00 | Term. | Bamber Bridge0 : 2Fleetwood Town |
14:00 | Term. | Bedworth United1 : 0Nuneaton Borough |
14:00 | Term. | Dover Athletic2 : 1Sevenoaks |
14:00 | Term. | Whitby Town FC3 : 1Bishop Auckland |
14:00 | Term. | Greifswalder FC4 : 0Bremer SV |
14:00 | Term. | Prescot Cables1 : 2West D C |
14:00 | Term. | 1. Göppinger SV1 : 2SSV Reutlingen |
14:00 | Term. | TuS Ennepetal2 : 4Wuppertaler SV |
14:00 | Term. | Unia Skierniewice2 : 5LKS Lodz II |
14:00 | Term. | Prestwich Heys2 : 1Glossop North End |
14:00 | Term. | Collina DOro0 : 3AC Bellinzona |
14:00 | Term. | Club Bruges4 : 1AEK Athènes |
14:00 | Term. | FC Lugano0 : 1FC Aarau |
14:00 | Term. | FC Gütersloh2 : 1Preussen Munster II |
14:00 | Term. | Groene Ster0 : 3Roda JC |
14:00 | Term. | SSV Jahn Regensburg3 : 4SV Ried |
14:00 | Term. | FC Twente2 : 2Saint-Trond |
14:00 | Term. | Rapperswil-Jona3 : 1St. Gallen |
14:00 | Term. | Alfreton Town0 : 2Sheffield Wednesday |
14:00 | Term. | Fortuna Cologne3 : 2FSV Francfort |
14:00 | Term. | RW Ahlen1 : 3VfL Bochum |
14:00 | Term. | Margate3 : 0Whitstable Town |
14:30 | Term. | West Auckland Town4 : 2Ashington |
14:30 | Term. | Kidsgrove Athletic0 : 1Port Vale |
14:30 | Term. | Buxton FC4 : 1Ashton United |
14:30 | Term. | RKDSV0 : 6Willem II |
14:30 | Term. | FC Dordrecht0 : 4Feyenoord |
14:30 | Term. | Dinamo Moscou2 : 0OFK Belgrade |
14:30 | Term. | Caernarfon Town3 : 0Buckley Town |
14:30 | Term. | Excelsior Maassluis0 : 7Sparta Rotterdam |
14:30 | Term. | Badshot Lea3 : 4Aldershot Town |
14:30 | Term. | TOGB1 : 0Jong Almere City |
14:30 | Term. | Almelose Selectie2 : 2Heracles Almelo |
14:30 | Term. | SpVgg 09 Ansbach1 : 2ATSV Erlangen |
14:45 | Term. | Broxburn Athletic1 : 6Bonnyrigg Rose |
15:00 | Term. | SC Waldgirmes0 : 4TSV Steinbach |
15:00 | Term. | Swindon Supermarine1 : 4Swindon Town |
15:00 | Term. | SV Kuchl1 : 8Red Bull Salzbourg |
15:00 | Term. | RAAL La Louvière3 : 0Union Rochefortoise |
15:00 | Term. | SV Westfalia Rhynern2 : 2Hohkeppel |
15:00 | Term. | Burscough1 : 1Skelmersdale United |
15:00 | Fin pen. | Matlock Town5 : 3Chesterfield |
15:00 | Term. | Rathfriland Rangers2 : 4Dungannon Swifts |
15:00 | Term. | Walton-Hersham3 : 3Wealdstone |
15:00 | Term. | Quorn FC2 : 1Alvechurch FC |
15:00 | Term. | Farnham Town FC4 : 0QPR U-21 |
15:00 | Term. | Young Boys0 : 1Westerlo |
15:00 | Term. | Raith Rovers FC1 : 0Inverness CT |
15:00 | Term. | Lens6 : 3KV Courtrai |
15:00 | Term. | Evesham United1 : 1Stratford Town |
15:00 | Term. | FC RW Erfurt0 : 4Hertha BSC Berlin |
15:00 | Term. | Peterhead FC2 : 0Fraserburgh FC |
15:00 | Term. | Limavady United3 : 2Ballymena |
15:00 | Term. | FC Thun0 : 0FC Zürich |
15:00 | Term. | Spartans FC2 : 2Montrose FC |
15:00 | Term. | FC Bâle2 : 1Gornik Zabrze |
15:00 | Term. | Westfields0 : 2Hereford FC |
15:00 | Term. | Faversham Town1 : 4Sittingbourne |
15:00 | Term. | KVV Zelzate0 : 5SC Lokeren-Temse |
15:00 | Term. | FC Süderelbe0 : 3SV Curslack Neuengamme |
15:00 | Term. | Cardiff MU0 : 0Taff's Well |
15:00 | Term. | Polissya Zhytomyr1 : 0LNZ Cherkasy |
15:00 | Term. | Hebburn Town1 : 6Dumbarton FC |
15:00 | Term. | Sheerwater FC2 : 3Kingstonian |
15:00 | Term. | Union Frintrop0 : 9SC RW Oberhausen |
15:00 | Term. | FC Schalke 040 : 1BSV Kickers Emden |
15:00 | Term. | Falkirk2 : 2Alloa Athletic |
15:00 | Term. | Dartford1 : 6Charlton Athletic |
15:00 | Term. | Hitchin Town0 : 1Rushden Diamonds |
15:00 | Term. | Quick Boys0 : 2Excelsior Rotterdam |
15:00 | Term. | Accrington Stanley1 : 2Blackburn |
15:00 | Term. | Lochee United3 : 1Nairn County FC |
15:00 | Term. | Forfar Athletic2 : 1Formartine United |
15:00 | Term. | AZ Alkmaar6 : 1FC Nordsjaelland |
15:00 | Term. | Chorley2 : 0Bradford City |
15:00 | Term. | Carmarthen Town2 : 2Haverfordwest County |
15:30 | Term. | Loughgall FC1 : 1Bangor FC |
15:30 | Term. | FC Energie Cottbus2 : 0VSG Altglienicke |
15:30 | Term. | KFC Uerdingen2 : 2VVV Venlo |
15:30 | Term. | Austria Vienne1 : 3Paksi FC |
15:30 | Term. | Kieler SV Holstein4 : 1B 93 Copenhague |
16:00 | Term. | Glenafton Athletic2 : 4Partick Thistle |
16:00 | Term. | Holker Old Boys AFC1 : 5Barrow |
16:00 | Term. | Bangor 18764 : 2FC United of Manchester |
16:00 | Term. | Oxford City9 : 0Barry Town |
16:00 | Term. | Dunfermline0 : 1St Mirren FC |
16:00 | Term. | Raków Czestochowa0 : 0Maccabi Tel Aviv |
16:00 | Term. | Berwick Rangers3 : 2Dunbar United |
16:00 | Term. | Wacker Innsbruck0 : 7Jablonec |
16:00 | Term. | Coleraine FC2 : 0HW Welders |
16:00 | Term. | SV Meppen2 : 4FC Schalke 04 |
16:00 | Term. | East Kilbride FC3 : 2Edinburgh City |
16:00 | Term. | Arbroath0 : 1St Johnstone |
16:00 | Term. | Buckie Thistle0 : 2Elgin City FC |
16:00 | Term. | Brora Rangers1 : 2Ross County |
16:00 | Term. | Motherwell FC2 : 1Livingston |
16:00 | Term. | PAOK Salonique0 : 1Hibernian FC |
16:00 | Term. | Greenock Morton1 : 0Annan Athletic |
16:00 | Term. | Chernomorets1 : 0FK Kamaz |
16:00 | Term. | SFC Opava0 : 2Slask Wroclaw |
16:00 | Term. | Linfield FC1 : 0Galway FC |
16:00 | Term. | SpVgg Greuther Fürth2 : 1FK Pardubice |
16:30 | Term. | SV Eintracht Trier2 : 1FK Pirmasens |
16:30 | Term. | Spartak Subotica0 : 0FK Arsenal Tivat |
17:00 | Term. | CSKA 1948 Sofia1 : 1Ferencváros TC |
17:00 | Term. | TSV Aubstadt0 : 0SC Eltersdorf |
17:00 | Term. | Stal Rzeszów3 : 1Hapoël Beer Sheva FC |
17:00 | Term. | Lokomotiv Sofia0 : 0Botev Vratsa |
17:00 | Term. | Maritsa Plovdiv3 : 0Rodopa Smolyan |
17:00 | Term. | Lokomotiv Moscou4 : 1Baltika Kaliningrad |
17:00 | Term. | FK Vojvodina3 : 2Mladost Lucani |
17:00 | Term. | Kelty Hearts2 : 1Hamilton |
17:00 | Term. | TSV Buchbach2 : 0SpVgg Landshut |
17:00 | Term. | Nesebar1 : 3Dobrudzha |
17:00 | Term. | Fakel Voronezh2 : 1Arsenal Tula |
17:00 | Term. | Eintracht Brunswick1 : 0Panathinaïkos FC |
17:00 | Term. | 1. FC Sarrebruck0 : 1Bahlinger SC |
17:00 | Term. | Rapid Vienne0 : 3Slavia Prague |
17:30 | Term. | Trajal Krusevac0 : 0FK Dubocica Leskovac |
17:30 | Term. | Beroe Stara Zagora1 : 0FC Krumovgrad |
17:30 | Term. | Debrecen3 : 3Kazincbarcikai SC |
17:45 | Term. | Dinamo Bucarest0 : 2Kryvbas Kryvyi Rih |
18:00 | Term. | Royal Antwerp2 : 1FC Malines |
18:00 | Term. | SV Horn0 : 0LASK Linz II |
18:00 | Term. | FC Anker Wismar0 : 6FC Hansa Rostock |
18:00 | Term. | Cracovia Cracovie3 : 0Omonia Nicosia |
18:00 | Term. | Sturm Graz1 : 4FK Rukh Lviv |
18:30 | Term. | SV wallern0 : 2Blau Weiss Linz |
18:30 | Term. | SAK Klagenfurt FC2 : 4Treibach |
18:30 | Term. | Levski Sofia0 : 0Arda Kardzhali |
18:30 | Term. | Shakhtar Donetsk1 : 1Hajduk Split |
18:30 | Term. | FC Krasnodar3 : 2FC Rostov |
19:00 | Term. | Admira Wacker1 : 1Fenerbahçe |
19:30 | Term. | Radnicki Kragujevac4 : 2Sloga Doboj |
19:30 | Term. | FC Isle of Man3 : 1Brackley Town |
22:00 | Term. | Colombie U203 : 2Honduras U20 |
13:00 | Term. | PSV/FC Eindhoven (F)3 : 0SV Meppen (F) |
16:00 | Term. | FK Smorgon0 : 0BATE Borisov |